МО класних керівників у 2019-2020н.р. ставить такі завдання:

-Постійно брати участь у роботі школи передового, перспективного і новаторського педагогічного досвіду.

– Ознайомитись із творчими лабораторіями учителів-новаторів шкіл району  та області.

– Стежити за новинками в педагогічній літературі, вивчати і впроваджувати в своїй роботі досвід колег.

– Приділяти більшу увагу проблемам молодих класних керівників, їх адаптації до шкільного життя.

– Посилити індивідуальну роботу з дітьми, схильними до правопорушень.

– Приділити особливу увагу організації роботи з обдарованими дітьми.

– Працювати над створенням оптимальних умов для розвитку обдарованих дітей, забезпечення їх самореалізації.

– Спрямувати роботу класного керівника для формування спільної програми дій школи і сім’ї у становленні юної особистості.

– Залучити батьків до активної участі в організації і проведенні позакласних заходів.

– Виховувати інтерес до вивчення рідного краю, почуття патріотизму.

– Працювати над вдосконаленням та розвитком системи учнівського самоврядування.

– Формувати життєтворчу юну особистість шляхом впровадження основних принципів особистісно- орієнтованої освіти.

Опубліковано у Методичне об'єднання класних керівників. Додати до закладок постійне посилання.