«Найкращий читач -2019»

17 квітня відбувся  районний етап конкурсу «Найкращий читач -2019», який проходив  у рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія».

У приміщенні Лохвицької районної бібліотеки імені Г.С. Сковороди  змагалися  найактивніші і найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів.

Для участі в районному етапі конкурсу потрібно було представити Читацький щоденник із записами про книги, які не входять до шкільної програми, з української чи зарубіжної літератури;  під час змагання цікаво розповісти про улюблену книгу.

Харченко Таміла ( 6-Б клас) і Крук  Яна ( 7 клас), учениці нашої школи,  відмінно справилися з цими та іншими завданнями  і стали переможцями кожна у своїй віковій групі, отримавши Дипломи та цінні подарунки.

Вітаємо дівчат та їх керівника Цюцюру Валентину Михайлівну  із перемогою.  Так тримати!

Опубліковано у Сторінка бібліотекаря. Додати до закладок постійне посилання.