Сценарій урочистої лінійки відкриття Малих Олімпійських ігор

Сценарій урочистої лінійки відкриття Малих Олімпійських ігор

В.1 Доброго дня, дорогі учні, вчителі, гості! Вітаємо усіх на відкритті Малих Олімпійських ігор!

В.2 І зичимо вам успіхів, спортивних перемог та гарного настрою!

В.1 Можливо саме сьогодні ми станемо свідками народження майбутніх чемпіонів

В.2 Увага! Лінійка, присвячена відкриттю Малих Олімпійських ігор, оголошується відкритою

Право підняти Олімпійський прапор надається: Портяному Івану та Гармаш Надії

В. 1 На змагання прибуло 12 команд

Команди, струнко! Капітанам команд приготуватись до здачі рапортів!

Команди оголошують назву та девіз

В.2 Усім командам бажаємо перемоги. Нехай кожного з вас супроводжує олімпійське гасло – «ШВИДШЕ – ВИЩЕ – СИЛЬНІШЕ»

В.1 На нашу лінійку прибули наймолодші школярі. Тож давайте запросимо їх до слова!

1. 1.Не можемо прожити ні дня без спорту! Нам сонце світить з висоти! Досягнемо ми всесвітнього рекорду!

І збудуться всі мрії й надії мої!

1. 2.Хто здоровий , той сміється Все йому в житті вдається Він долає всі вершини

Ц,е ж чудово для людини

1. 3.Хто здоровий , той не плаче

Жде в житті його удача

Він уміє працювати

Вчитись і відпочивати

1. 4.Якщо хочеш буть здоровим

А не зовсім навпаки,

Йди сміливо і записуйсь

У спортивнії гуртки

Кращі стануть чемпіонами

А здоровими усі!

1. 5.Нехай добро і сила

Живе у кожному із нас

Нехай здоров’я, щастя й сміх

Ніколи не залишить нас

1. 6.Всюди друзів ми знаходим

З ними як одна сім’я

Але нам без друга – спорту

Не прожити ані дня

Пісня на мотив « Наш сосед»

Фізкультура , спорт, здоров’я – Речі кожному потрібні. Бути сильним і здоровим – Це найбільша радість в світі! Спорту день і фізкультури Зустрічаємо ми радо. Мріє мама, прагне тато, Щоб здоровим росло чадо!

Якщо будеш спорту вірним, То хвороби не пізнаєш. Завжди будеш ти веселим

І в навчанні не відстанеш

Ми сьогодні всіх вітаєм молодих, завзятих,юних! Будьте сильні, будьте гарні! В цьому спорт вам допоможе!

В.2 Друзі! До нас завітала незвичайна гостя! І ми запрошуємо її до слова

Феміда: Вітаю вас, дорогі діти і шановні гості. Ви мене впізнали? Я богиня правосуддя Феміда. Прийшла до вас із самої Греції. Там мене всі знають і поважать, бо я допомагаю людям усувати чвари, суперечки, судити змагання. А роблю я це завжди мудро і об’єктивно. Ніхто не залишається ображеним. Ось і сьогодні, дізнавшись, що у вас відкриття великого свята – Олімпіади, я вирішила неодмінно побувати й оцінити ваші змагання. Із собою я принесла символічний Олімпійський вогонь, який символізує початок Олімпійських ігор! Нехай цей факел буде символом ваших нових звершень та перемог! Вогонь Малих олімпійських ігор запалити!

Запалення Олімпійського вогню

За стародавньою спортивною традицією., яка прийшла до нас із Греції, усі спортсмени дають присягу. Зараз ви повторюватимете її за мною:

«Я обіцяю дотримуватись правил чесної гри в істинно спортивному дусі в ім’я слави спорту та честі наших команд»

Бажаю вам успіхів і перемог! А мені вже пора. Дружіть зі спортом! Займайтеся фізкультурою! Зміцнюйте своє здоров’я! До нових зустрічей!

В.1 Про план проведення Малих Олімпійських ігор та їх етапи повідомить вам Віктор Ігорович.

(Проходять змагання, підводяться підсумки)

Спортивні змагання

• Човниковий біг (5-11 класи; 2 хлопці, 2 дівчини)
  • Підтягування (5-11 класи; 2 хлопці)
  • Стрибки у довжину ( 1 хлопець, 1 дівчина, 5-11 класи)
  • Естафета (5-11 класи; 2хлопці, 2 дівчини)
  • Веселий футбол (11-10 класи)

Опубліковано у Методичне об'єднання вчителів спортивно-естетичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.