Інтернет-олімпіада «На Урок» – дієвий спосіб підвищення інтересу учнів до навчання

Інтернет-олімпіади, організовані освітнім проєктом «На Урок», — цікавий інтерактив для кожного учня. У жовтні та листопаді школярі мали можливість залучитися до безкоштовної участі в них, виконуючи цікаві завдання, із різним рівнем складності, розроблені методистами проєкту відповідно до шкільної програми. Учні повторили матеріал, вивчений раніше.
Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу.
Як результат – 24 учні 6-го, 7-А та 7-Б класів перевірили власний рівень знань із зарубіжної літератури.
Серед них – 4 переможці, які отримали 2 дипломи ІІ ступеня та 2 дипломи ІІІ ступеня. Решта були нагороджені сертифікатом учасника.

Опубліковано у Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.