Чемпіони Громади! Юнаки-волейболісти (5–9 класи) здобули золото у лізі «Пліч-о-пліч»!

Вітаємо комаду волейболістів (юнаки 5-9 класи)з блискучим І місцем у ІІ територіальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”!
Ми – найкращі у громаді! Рухаємось далі!
Опубліковано у Методичне об'єднання вчителів спортивно-естетичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.