З гордістю повідомляємо про блискучий результат нашої команди волейболістів у II етапі Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч»! Юнаки 9-11 класів здобули почесне 2 місце!
Вітаємо хлопців та їх тренерів! Бажаємо їм нових звершень і перемог!
Пліч-о-пліч – разом до перемоги!














