7 березня 2016 року учні 6-7 класів нашої школи вкорте вже зустрілися зі старшим інспектором Лохвицького ВП ГУНП в Полтавській області майором поліції Кудерею Володимиром Юрійовичем. Цього разу темою бесіди було «Безпечне поводження з вибухонебезпечними предметами». Як і попередні зустрічі, ця теж виявилася цікавою і змістовною. Традиційно Володимир Юрійович розпочав із демонстрації пізнавального мультфільму на цю тему, а потім розповів, де можна натрапити на вибухонебезпечні предмети, за якими ознаками їх можна визначити. Головне на чому наголошував поліцейський – це правила поводження з ВНП та дії у разі їх знаходження. Зокрема, найперше, – ні в якому разі не чіпати ці предмети.На завершення Володимир Юрійович відповідав на найрізноманітніші запитання дітей, розповідав про роботу Національної поліції в сучасних умовах та про повчальні випадки із власного досвіду.Такі заходи завжди залишають у дітей позитивні емоції та враження. Для дітей це цікаво та водночас корисно, вони набувають нові знання та залишаються задоволеними.Керівництво школи подякували гостю за просвітницьку роботу, яка допоможе убезпечити учнів від біди.

Опубліковано у Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.