Вітаємо!

Ось і закінчився чотиритижневий марафон ІІ (районного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад, яки приніс нам радість і задоволення від успіхів наших учнів. За останні вихідні в загальну скарбничку перемог потрапили здобутки юні хіміків Каті Маценко (7 клас) – 1 місце, Влада Кириченка (11 клас) -2 місце, Оксани Войтко (9 клас) -1 місце. Невтомна праця учителяОмельницької Тетяни Володимирівни принесла свої плоди. А наступного дня Оксана Войтко здобула 2 місце в олімпіаді з фізики (учитель – Милка Тамара Іванівна).

Субота також стала зірковим часом для юних географів, які своєму успіху завдячують учителям географії Чорнусі Олені Миколаївні та Чорнусі Олександру Михайловичу. Це – Дупак Дарина (11 клас) – 2 місце, Онацька Олена (9 клас) – 3 місце і Кириченко Ліля (8 клас) -2 місце.

А ще наші знавці української мови стали призерами ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з українсько мови імені Петра Яцика: Мислінська Віка (11 клас) – 3 місце, Андрущенко Юля (6-а клас) – 2 місце і Портяна Аня – 2 місце.

Вітаємо переможців і призерів та бажаємо майбутніх звершень.

Опубліковано у Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.