«Нехай в Україні буде мир!»

17-22 листопада у школі пройшла благодійна акція “Допомога воїнам АТО”. До акції були залучені працівники школи, батьки та діти. Ніхто не залишився байдужим, адже всі добре розуміють, яку нелегку місію на Сході України виконують наші воїни-захисники. У ході акції було зібрано 16 ящиків домашніх закруток. Учнівський та педагогічний колективи зібрали 4811 грн. На ці кошти члени учнівського самоврядування закупили комплекти теплої білизни, шапки, рукавиці, носки, засоби гігієни.

Учні, разом з вчителями, намалювали для наших захисників малюнки та написали листи. Майже кожен лист чи мальонок закінчувався словами:

«Нехай в Україні буде мир!», «Повертайтесь додому живими!». Всі продукти та речі  учні школи  передали через штаб Тараса Кутового учасникам АТО.

Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цієї акції.

Будьте небайдужими до долі нашої Батьківщини!

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час!

Опубліковано у Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.