Новорічні подарунки Захисникаv

Аби додати святкового настрою нашим хлопцям на передовій, здобувачі освіти за ініціативи членів учнівського самоврядування організували акцію «Новорічний подарунок солдату».

Діти разом із батьками та вчителями долучилися до збору солодощів, чаю, кави.
Крім смаколиків до бійців на передову поїхали новорічні малюнки та вітальні листівки, які принесуть радісні моменти українським захисникам у новорічно-різдвяні дні, нагадають про теплу сімейну атмосферу та про те, що їх пам’ятають.
Усе це напередодні свята було передано волонтерами нашим захисникам, які мужньо тримають оборону кордонів, ціною власного життя щоденно захищають українську землю та український народ, демонструючи високий військовий професіоналізм, мужність та звитягу, честь та патріотизм.
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.