22 березня – День води

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає День води, який є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів. У цей день визначаються найактуальніші проблеми, формулюються завдання та висвітлюються на Асамблеї ООН.

Цього року Всесвітній день води проходить під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.
Мета свята – звернути увагу світової спільноти на проблему забруднення водних ресурсів, зменшення запасів питної води.
Наша школа не залишилась осторонь цього свята та скористалась хорошою можливістю нагадати школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.
Учні 2-А класу (класний керівник А.В. Дерев’янко) стали учасниками гри- квесту ” Вода- джерело життя”.
Даний захід сприяв розширенню уявлень учнів про роль води в житті людей, поглибив знання школярів про водні ресурси, закріпив знання про функцію води в організмі. У ході роботи школярі відповідали на запитання вікторини «Вода – джерело здоров’я» та склали пам’ятку «Збереження водних багатств».
Вода — це одне з найбільших багатств України! Бережімо її!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.