Участь у акції «Передай різдвяний привіт на передову»

Учні Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до  акції АрміяInform «Передай різдвяний привіт на передову» та власноруч виготовили патріотичні вітальні листівки.

Розфарбовані, прикрашені кульками у синьожовтих кольорах, ялинками, сніжинками , з символом прийдешнього року, з побажаннями  миру і добра, проханням повертатися живими, неушкодженими та обов”язково із ПЕРЕМОГОЮ. Такі різдвяні та новорічні листівки, намальовані маленькими дитячими долоньками, уже за кілька днів опиняться там, де попри свята перебувають наші воїни, аби берегти мир і спокій для всієї країни і для кожного з нас.

Слава ЗСУ!

Слава Героям!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.