16 лютого День Єднання

Сьогодні 16 лютого вперше в Україні на державному рівні відзначають День Єднання.

Здобувачі освіти Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до свята.
Учні та педагоги одягли синьо-жовті стрічки, о 10:00 разом з усією Україною виконували Державний Гімн. Старшокласники школи взяли участь в урочистому мітингу підняття Державного прапора України. У класних колективах були проведені уроки «Національність та єднання» та флеш-моби « Єднаймося, друзі!» .
Основна мета усіх заходів полягала у тому , щоб донести до свідомості учнів те,що « ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об’єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто – тільки ми разом зможемо наш дім захистити.»
Тримаймося разом! #UAРАЗОМ

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.