Підсумки проведення ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді 11 грудня 2021 року проведено онлайн ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 9 учнів школи, з них 7  стали призерами:

• Унтило Ангеліна, учениця 4-Б класу (учитель Хоменко Світлана Іванівна);
  • Унтило Ельвіра, учениця 5-Б класу (учитель Дрога Руслана Вікторівна);
  • Андрущенко Юлія, учениця 11 класу (учитель Ігнатьєва Наталія Анатоліївна);

• Грищенко Влада, учениця 6-Б класу (учитель Гресь Людмила Василівна);
  • Малиш Анна, учениця 7-Б класу (учитель Дрога Руслана Вікторівна);
  • Примоленна Катерина, учениця 8 класу (учитель Ігнатьєва Наталія Анатоліївна);
  • Литвиненко Аліна, ученицю 10 класу (учитель Гресь Людмила Василівна). Вітаємо призерів та їх наставників і бажаємо подальших творчих злетів, натхнення та нових перемог!
Опубліковано у Агенція новин, Методична робота, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.