Тиждень доброчесності

З  29 листопада по 3 грудня у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  пройшов Тиждень доброчесності,  головною метою якого було  ознайомлення  учнів з поняттям “доброчесність“, надання базових знань про корупцію та її негативні наслідки.

Протягом тижня здобувачі освіти стали учасниками цікавих та пізнавальних  виховних  заходів : «Твори добро завжди і всюди», «Магічний урок доброчесності», «Я обираю чесність», «Що таке корупція?»,  «Доброчесність і справедливість – дорожчі за золото», «Добро починається з тебе».

У процесі спілкування учні усвідомили, що таке чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність, корупція та її негативні наслідки. На життєвих ситуаціях вчилися розрізняти доброчесні й недоброчесні дії; дізналися, які органи складають антикорупційну систему в Україні, переглянули відеоролик «Поради з академічної доброчесності для школярів».

Подорож у світ доброчесності була цікавою , корисною  та повчальною.

Доброчесність – це фундамент якісної школи та успішного школяра. Тож будьмо доброчесними!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.