Вибори Президента школи

3 грудня 2021 року у  Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №2 відбулися вибори Президента учнівського парламенту . Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати  учень школи 8-11 класів .  Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів та педагоги школи.

Вибори пройшли  без порушень , у голосуванні взяли  участь 181 виборців. Згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування Президентом школи стала Біланова Дар”я.   ЇЇ  заступником обрано Харченко Тамілу .

Вітаємо новообраного Президента з перемогою, бажаємо їй впроваджувати політику сучасної  демократичної школи, нести меседж тяги  до   знань, створювати атмосферу порозуміння та взаємоповаги.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.