Бути учителем !

1 жовтня у нашій школі було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.

Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні не скупились на привітання і щирі посмішки.

По  закінченні уроків усіх учителів чекав  сюрприз – святковий концерт «Іскриться долею талант».   Його традиційно підготували і провели учні 11- го класу. Багато теплих слів, пісень, віршів, гуморесок , сценок  змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти.

Зі святом вас, дорогі вчителі!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.