День вишиванки

20 травня 2021 року класи і коридори  Лохвицької   загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №2  цвіли пишним  квітом вишиванок. Учні та вчителі залюбки долучилися до акції„Одягни вишиванку».

Протягом дня здобувачі освіти мали змогу взяти участь у інформаційно-тематичному віснику„Вишиванка – генетичний код нації“, фоторепортажі „Моя  класна родина у вишиванках“, конкурсі на кращу вишиванку  та  флешмобі „Вишиванка моєї бабусі “.

У ході цих заходів учні  ознайомилися з історією української вишиванки, традиціями її створення та носіння, значенням кольорів і  символів.

В цілому День  вишиванки у Лохвицькій  загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів №2 видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.

Бережімо українську вишиванку, єдину і неповторну!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.