VІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (зима 2021)

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми. Це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.

Традиційно, учні нашої школи є активними учасниками інтернет-олімпіади. Їх кількість щорічно зростає, а якісні результати покращуються.

03 березня 2021 року було підведено підсумки участі учнів у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (зима 2021).  За підсумками офіційно оголошених  результатів найкращих успіхів досягли учні:

Захарченко Поліна Русланівна (7 клас), Власенко Поліна та Сулименко Дар’я (8 – А клас) – дипломи І ступеня із зарубіжної літератури;

Дерев’янко Марія (8 – А клас) –  диплом ІІ ступеня із зарубіжної літератури;

Біланова Дар’я, Приходько Артем (8 – А клас) – дипломи ІІІ ступеня із зарубіжної літератури;

Погуляй Катерина (5-А клас) – диплом ІІ ступеня з німецької мови;

Фирса Анастасія, Опришко Евеліна (2-Б клас), Кузьменко Денис (4-А клас), Солонуха Віталій (4- Б клас), Пугач Назар (6-А  клас) – дипломи І ступеня з англійської мови;

Сердюк Валентин, КудеряТарас (2-Б клас), Малиш Анна (6-Б клас), Крук Яна (9 клас) – дипломи ІІ ступеня з англійської мови;

Кошовець Альбіна (2-Б клас), Захарченко Лука, Крук Ельвіра  (4 – А клас), Туник Єгор (6-Б клас), Сорока Інна, Роман Давід, Авраменко Тетяна, Андрущенко Юлія (10 клас) – дипломи ІІІ ступеня з англійської мови.

Вітаємо  учнів та їх наставників (Бараннік Н.І., Пугач О.В. та Потапенко Ю.О.) з хорошими результатами та бажаємо їм натхнення та нових перемог!

Опубліковано у Агенція новин, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.