Днями  наше місто святкує день свого народження

Цьогорічне святкування особливе – місту виповнюється 700 років від першої писемної згадки про Лохвицю  в історичних джерелах.
Лохвицький край – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє.   Уже  стало доброю традицією в рамках святкування Дня міста  вручати стипендію  Міського голови талановитим учням шкіл міста. Минулорічними стипендіатами нашої школи були Войтко Оксана та Андрущенко Юлія .   У цьому році стипендію Міського голови отримала відмінниця навчання , призер  обласного  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, неодноразовий призер та переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, історії, математики – учениця 10 класу Костоглод Амалія .
9 вересня Віктор Іванович Радько вручив учениці сертифікат  на отримання стипендії міського голови .
Щиро вітаємо Амалію  і бажаємо їй подальших успіхів .

Опубліковано у Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.