Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
вул.  Шкільна 10, м. Лохвиця, 37200 тел: 0(5356) 3-17-67
e-mail  school2.lhv@gmail.com     Код ЄДРПОУ  23548516

Наказ

від  16.03..2020 року                                                                       №26                                                            Про організацію роботи
Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
під час карантину

Згідно з частиною четвертою статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19»

НАКАЗУЮ:
1 Дотримуватися заборони проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладу освіти її здобувачами.
2. Здобувачам освіти та працівникам школи дотримуватися режиму підвищеної готовності підсистеми навчання діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752.

1. Встановити режим роботи педагогічних працівників таким чином:

– навчальні заняття проводити вдома, використовуючи дистанційні технології Google Клас та Вайбер відповідно до розкладу уроків у закладі освіти;

– затвердити індивідуальні плани професійного розвитку педагогічних працівників;

–  робочі години вчителів, які забезпечують дистанційне навчання учнів, обліковувати  відповідно до навчального навантаження вчителя та розкладу навчальних занять у школі;

– заповнення шкільної документації, виставлення оцінок відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації.

4.Встановити гнучкий графік роботи непедагогічних працівників відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року № 359;.

1. Відтермінувати проведення атестації педагогічних працівників та проведення засідання атестаційної комісії до нормалізації епідеміологічної ситуації.
  2. ЗДНР Бараннік Н.І взяти під контроль виконання освітніх програм у школі шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами, та, у виняткових випадках, шляхом ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання працівниками закладу освіти іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної тощо).
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи             Солохіна О.Ю.
М.П.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.