Стипендіати 2024

Сучасна молодь має бути вмотивованою та цілеспрямованою, саме на її плечі лягає відповідальне завдання побудови нової України.
  Подія, що відбулася сьогодні у нашому закладі є знаковою. Секретар Лохвицької міської ради Даценко Тетяна Василівна та начальник відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради Заїка Тетяна Володимирівна урочисто вручили чотирьом ученицям школи сертифікати на отримання стипендій Лохвицької міської ради.
  Цьогоріч за перемоги в обласних та Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, змаганнях, високий рівень знань стипендії отримуватимуть Крук Ельвіра, Малиш Анна, Гасанова Аміна та Лихацька Марія.
Стипендія є важливим мотиваційним чинником і підтримкою учнів, які успішно навчаються та здійснюють свої перші наукові дослідження. Вітаємо учнів та їх керівників!
Опубліковано у Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.