Акція “Запали свічку”

Сьогодні учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської Акції  «Запали свічку», приурочену Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Для кожного з нас цей день – із присмаком гіркоти, суму й всенародної печалі. Це слід на душі нашого народу, чорна сторінка минулого, що назавжди зостанеться незагоєною раною.

Мета акції: закликати українців по всьому світу і громадян інших країн засвітити вогники у вікнах як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

# Тримаймося! Все буде Україна

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.