До Дня захисника України

ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ -НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ “СЛАВА!” УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ! Під таким гаслом у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  відбулися конкурсно – ігрові змагання спортивного спрямування, приурочені  Дню захисника України,святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва. У них взяли участь команда 10 класу «Горецвіт» та команда 11 класу «Зорепад».

У ході заходу здобувачі освіти ділилися  цікавими фактами та подіями часів козаччини, згадали захисників України, волонтерів, медиків, які полягли за нашу країну та вшанували їх хвилиною мовчання. Потім команди залюбки змагалися у різноманітних конкурсах та естафетах , продемонструвавши свою спритність, силу, відважність та інтелектуальні здібності.

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.