У школі відзначили День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету!

Про безпеку в інтернеті потрібно говорити постійно. Адже у сучасному світі й дня без нього уявити неможливо.

Здобувачі освіти Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до відзначення Дня  безпечного Інтернету. Сьогодні для учнів закладу були  проведені виховні бесіди на тему «Безпечний Інтернет – починається з тебе», презентовано відео-ролик «Бути захищеним в Інтернеті просто». Протягом дня діти розв’язували ребуси та логічні задачі, грали в інтерактивні ігри.

Усі ці заходи мали на меті поширити ідеї безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями , правила Інтернет-безпеки  та  Інтернет-етики для дітей та підлітків.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.