День дитячих винаходів

Сьогодні, 17 січня, у всьому світі відзначаєтьсяабо День дітей-винахідників (Kid Inventors’ Day).

Символічно, що датою Дня обраний день народження одного з видатних американців – державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджаміна Франкліна. Свій перший винахід – пару ластів для плавання, які надягали на руки, – Бен Франклін винайшов у віці 12 років.

Кожного року понад 500 тисяч дітей і підлітків винаходять різні гаджети та ігри, створюють, модифікують роботів і техніку. Всі ці винаходироблять наше життя зручнішим.

Водні лижі, хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці та шрифт Брайля – всі ці предмети були винайдені дітьми.

Здобувачі освіти Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 долучилися до відзначення Дня дітей-винахідників. Разом із педагогом-організатором  школи вони дізналися про цікаві відкриття та винаходи дітей ,  а також провели ряд експериментів та  дослідів.

Долучайтесь до пізнання нового й цікавого навколо себе!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.