Екскурсія в місто Київ

25 грудня учні 6-А класу (класний керівник Чорнуха Олександр Михайлович)здійснили екскурсію в м. Київ.

Відвідали найбільший в Києві дитячий інтерактивний парк – Кідландію, де ознайомилися з різними професіями. В ньому діти не просто розважалися, а отримали знання і набули нові навички в ігровій формі. Кідландія- це місто в мініатюрі, де є свої заводи, фабрики, магазини, поліція, банки та багато інших ігрових станцій.

Цікаву і змістовну екскурсію провели працівники національного заповідника Софія Київська, ознайомивши дітей з історією заснування Собору, з написами-графіті на фресках храму, мармуровим саркофагом Ярослава Мудрого.

І звичайно відвідали головну ялинку України.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.