28 жовтня — День визволення України від фашистських загарбників

Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України. Минуло вже 77 років, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій війні.

Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами.

У вигнанні окупантів брала участь вся Україна: регулярні радянські війська та партизани (разом понад три мільйони солдатів), національне підпілля на чолі з Українською повстанською армією (майже 100 тисяч вояків) та бійці на усіх інших фронтах світу, що наближали спільну перемогу над загарбниками.

Саме цьому  Дню у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено ряд заходів. У 1- 4 класах відбулася  тематична експрес – інформація.  Учні 5-7 класів були учасниками виховних  годин, які провели їх класні керівники .  Здобувачі освіти 9-11 класів організували і провели  історичний марафон пам’яті воїнів, які загинули в боях за визволення України.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.