Екскурсія до осіннього лісу

Як гарно в лісі восени!

Кленову гілочку торкни –

Вона здригається, бринить,

Немов струни сталева нить.

За вікном – справжня осінь. Погожі сонячні дні змінюються похмурими дощовими, на зміну холодному ранку приходить досить теплий день.

Учні 1-х класів  разом із класними керівниками ( Дерев’янко А.В. ,Пархоменко В.М.) завітали до осіннього лісу.

А у лісі о цій порі різнобарв’я: сотні відтінків жовтого, червоного, темно зеленого, золотого…

Діти поспостерігали за змінами у живій та неживій природі, вчилися  сприймати природу навколо себе, берегти та дбайливо ставитися до неї.

Учні називали дерева та  рослини, комах та тварин, які їм зустрічалися. Згадали назви їстівних та отруйних грибів.     А  потім  збирали природний матеріал для реалізації  проекту  «В осінньому лісі”.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Методичне об'єднання вчителів початкових класів. Додати до закладок постійне посилання.