Зустріч з поліцейськими

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

5 жовтня  здобувачі освіти Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  зустрічалися з поліцейськими офіцерами громади Кудерею Тарасом Юрійовичем, Грищенком Володимиром Сергійовичем та співробітником ювенальної превенції Шагаєвою Кариною Миколаївною.

Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки.

Працівники поліції розповіли учням  про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, про  види відповідальності учнів  за скоєні правопорушення. Особливу увагу  гості приділили  темі булінгу в сучасному суспільстві.

Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали багато повчальної, корисної  інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.