Майстер-клас з технології ардіс-фолдінг

4 березня 2021 року у 3-А класі Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  відбувся майстер-клас по виготовленню листівок, який провела педагог-організатор Олена Миколаївна Роман. Для роботи учителька використала нову технологію ардіс-фолдінг.

Діти з нетерпінням чекали творчого процесу. Отримавши заздалегідь підготовлені заготовки з дизайнерського паперу та інші підручні матеріали, хлопці та дівчата активно взялися до роботи. Під час створення шедеврів здобувачі освіти  проявили творчість, креативність та індивідуальне бачення композиції.  Всім учасникам майстер-класу сподобалося виготовляти листівку своїми руками.

Учні залишились задоволені результатами своєї праці. Вони  демонстрували листівки та охоче позували з ними на фото.

Опубліковано у Без категорії, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.