План роботи методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу в 2019-2020 н.р.

План засідань методичного об’єднання

вчителів природничо-математичного циклу

у 2019-2020 навчальному році

Засідання № 1

29.09.

2019 р.

1. Обговорення виконання плану роботи за минулий рік та корекція  плану  на поточний навчальний рік. Розподіл доручень між членами МО МИЛКА Т,І,

ВСІ ВЧИТЕЛІ

2.

Опрацювання офіційних документів МОН  України щодо викладання  предметів   природничо -математичного циклу

Аналіз навчальних програм, підручників на 2019-2020 н.р.

СОЛОХІНА О.Ю.
3. Опрацювання програм курсів за вибором МИЛКА Т.І.
4. Звіт про проходження курсової перепідготовки при ПОІППО

Охорона праці на уроках природничо-математичного циклу

МАЦЕНКО В.В.
5. Про дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів та вимог щодо оцінювання письмових робіт школярів ЧОРНУХА О.М.
6. Проблеми адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі, шляхи їх вирішення РОМАН О.М.
7. Про роботу з обдарованими учнями та участь у предметних конкурсах ЧОРНУХА О.М.
8. Про результати незалежного тестування та робота вчителів школи щодо його проведення ОТЮЦЬКА Г.В.

Засідання №2 08 11.

2019 р.

1. Інтерактивні методи роботи на уроці з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів. З досвіду роботи. ОМЕЛЬНИКА Т.В.
2. Проаналізувати роль компетентнісних задач у формуванні індивідуальної компетентності учнів. МИЛКА Т.І.
3. Про систему роботи вчителя біології   Отюцької  Г.В. з обдарованими  дітьми ОТЮЦЬКА Г.В.
4. Про участь учнів у предметних олімпіадах РОМАН О.М.
5. Огляд новин методичної і педагогічної літератури ЧОРНУХА О.М.
6. Рекомендації  до проведення предметних тижнів МАЦЕНКО В.В.
7. Методичні рекомендації щодо організації підготовки учнів до тестування СОЛОХІНА О.Ю.
8. Роль самоосвіти у підвищенні професійної компетентності педагога ЧОРНУХА О.М.
9. Оцінювання знань як стимул розвитку пізнавальної діяльності здобувача освіти ПСИХОЛОГ

Засідання №3 16.01.

2020 р.

1. Атестація педагогічних працівників. Розгляд і обговорення атестаційних матеріалів СОЛОХІНА О.Ю.
2. Про результати роботи з обдарованими дітьми (олімпіади, конкурси) ОТЮЦЬКА Г.В.
3. Календарно-тематичне планування навчального процесу з математики, фізики, астрономії,  інформатики на II семестр БАРАННІК Н.І.
4. Психолого-педагогічні аспекти спілкування вчителя та учня і їх вплив на формування гармонійних взаємовідносин у шкільному колективі ПСИХОЛОГ
5. Про використання ІКТ на уроках РОМАН О.М.
6. Підготовка до ярмарку педагогічних ідей. Розгляд  поданих матеріалів ЧОРНУХА О.М.
7. Підготовка стендової інформаційної наочності для випускників 9 і 11 класів у навчальних кабінетах та інформаційних куточків для батьків та учнів щодо підготовки до ДПА та ЗНО МИЛКА Т.І.
8. Огляд методичної літератури БІБЛІОТЕКАР
            Засідання №4 06.05.

2020р.

1. Про порядок закінчення навчального року, проведення підсумкових контрольних робіт СОЛОХІНА О.Ю.
2. Організація та проведення ЗНО та ДПА з предметів природничо-математичного циклу та підготовка учнів до участі в них БАРАННІК Н.І.
3. Про виконання навчальних програм та річних контрольних робіт БАРАННІК Н.І.
4. Аналіз результатів участі учнів у предметних олімпіадах, конкурсах, написанні робіт в МАН за рік ЧОРНУХА О.М.
5. Організація робіт по підготовці навчальних кабінетів до нового навчального року МАЦЕНКО В.В.
6. Творчі звіти вчителів з проблем, над якими працюють ВЧИТЕЛІ-

ПРЕДМЕТНИКИ

7. Підсумки роботи шкільного методичного об’єднання за рік.

Планування роботи на 2020-2021н.р.

МИЛКА Т.І.
Опубліковано у Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.