Талановиті учні Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

З метою підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді відбувся щорічний звіт художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл Лохвицької ОТГ .
Лохвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 представляли найталановитіші та найобдарованіші учні. Вокалісти та декламатори подарували глядачам та журі справжнє дійство і море позитивних емоцій.
Щиро подякуємо талановитим учасникам художньої самодіяльності: Анастасії Москаленко, Сніжані Козаченко, Марії Панкіній, Юлії Правдолюбенко, Аліні Черкасець, Ярославі Кулик, Вадимові Лесику, Богдану Друзду, Богдану Твердоступ, Катерині Маценко, Катерині Олешко, Анастасії Яровій, Ельвірі Унтило, Марії Трембач, Анні Четверик,Наталії Каратник, Катеринї Харченко та їх керівникам Голодородку І.Є. , Шагановській Л.І. та Роман О.М.

Опубліковано у Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.