Свято краси «Міс Осінь – 2019» у Лохвицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Осінь – чарівна пора року. Це відчувається і у школі. Днями тут відбулося традиційне свято краси, інтелекту та талантів «Міс Осінь – 2019» серед учениць 8-11 класів.
Дівчата ґрунтовно підготувалися до участі у конкурсі, який складався із 5 етапів: «Дефіле учасниць», «Представлення», «Моя творчість», «Інтелектуальний» та «Осіння феєрія ». Дівчата вражали своєю красою та талантами, серед яких – декламація, спів, танці, а також акторські здібності. У актовій залі зібралася неабияка група підтримки, до якої входили однокласники, вчителі та батьки учениць.За підсумками конкурсу титул ” Міс осінь 2019″ цього року виборола Козаченко Сніжана.
Емоції, отримані від участі та перегляду, назавжди залишаться добрими спогадами про шкільне життя.

Опубліковано у Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.