Вимоги безпеки життєдіяльності учнів у разі виникнення надзвичайної або аварійної ситуації

1. Не панікувати, не кричати, не метушитись, чітко й спокійно виконувати команди дорослих, які перебувають поряд.
  2. Зателефонувати батькам, коротко описати ситуацію, повідомити про місце свого перебування.
  3. У разі, якщо ситуація вийшла з-під контролю дорослих, зателефонувати в служби екстреної допомоги за номерами:
  • 101 — пожежна охорона;
  • 102 — міліція;
  • 103 — швидка медична допомога;
  • 104 — газова служба.

Коротко описати ситуацію, назвати адресу, де склалася надзвичайна ситуація, назвати своє прізвище, ім’я, номер свого телефону.

1. 3а можливості покинути територію аварійної небезпеки.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього малих дітей! Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я". Додати до закладок постійне посилання.