Знати і вміти – це важливо

Життя доводить, що вчасно надана медична допомога — це врятоване життя людини.
Саме тому так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший строк надати першу невідкладну медичну допомогу тим, хто її потребує.
27 лютого 2019 року студенти Лохвицького медичного училища навчали учнів нашої школи азам надання першої медичної допомоги потерпілим у критичних станах.
Діти дізналися, як потрібно діяти у ситуаціях, де є постраждалі.
Основи надання першої невідкладної допомоги були продемонстровані з використанням підручних засобів та перев’язувальних матеріалів без застосування медикаментів та ін’єкцій.
Студенти розповіли про різновиди кровотеч й алгоритми їх зупинки (накладання пов’язок та джгута). Окремо зупинилися на можливих травмах голови, хребта, ознаках переломів, вивихів кінцівок, першій допомозі при опіках. Наочно показали, як накладати пов’язки, транспортну шину, артеріальний джгут, як зробити джгут із підручних матеріалів, як надати допомогу при удушенні.
Діти із зацікавленням слухали студентів, із задоволенням випробовували свої вміння із надання допомоги на однокласниках, задавали питання, ділилися враженнями, дискутували.
Такі зустрічі є дуже корисними, адже краще знати як допомогти людині, ніж відчувати себе безпомічним та бути байдужим.
Ми вдячні студентам медичного училища за проведене практичне заняття.

Опубліковано у Загальна. Додати до закладок постійне посилання.