Небесна сотня – хронологія подій

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” відзначається День Героїв Небесної сотні. Адже саме в ці дні, п’ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану.

У школі 18 лютого заняття розпочалися пам’ятною лінійкою «Кращі з кращих за свободу сміло стали без вагань», де учні та колектив школи хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані, пригадали ті трагічні події, та прочитали вірші про Героїв Небесної Сотні. Діти мали можливість переглянути світлини про подій «кривавих ночей лютого 2014 року». Класні керівники провели тематичні виховні години.

Опубліковано у Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.