Відчуття щастя і романтики

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько у школі почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.

До Дня закоханих лідери учнівського самоврядування провели свято краси та чарівності «Романтична пара 2019 ». Провідною темою шоу-програми, в якій взяли участь 5 учнівських пар 8-11 класів, стали слова: «Любіть любов, вона – ті крила, які до щастя донесуть». У цікавих конкурсах «Представлення», «Привітання до Дня Святого Валентина», «Знайомство із батьками» учасники проявили фантазію, дотепність, артистизм, довели, що кохання – це дивовижна казка, чарівна пісня, яка зробить найпотаємніші бажання реальністю.

За підсумками всіх конкурсів переможцями стала пара 10 класу: Козаченко Сніжана та Друзд Богдан.

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм шкільна родина відзначила День Святого Валентина.

Опубліковано у Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.