«Ми роду козацького діти»

Спортивно – козацьке свято

«Ми роду козацького діти»

Шикування учасників свята

Урочисте відкриття свята. Привітання учасників свята.

В.1
Добрий день вам, люди добрі!
Щиро просим до господи!
Раді вас у нас вітати,
Щастя та добра бажати!

Сьогодні свято, конкурс нині,
Сьогодні все учнівство тут,
І на подвір”ї  радість лине,
Козацькі ігри всіх нас ждуть

В.1
З давніх-давен людям відомо: «Дерево життя — це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок — символ минулого, другий — сучасного, третій — майбутнього».

Де Дніпро наш котить хвилі,
Рве стрімкі пороги,
Там країна, вся зелена,
Славний край розлогий

Там козацтво виростало,
Слави й волі здобувало,
Україно, Україно,
Славний край козачий!
Там, де Чорне море грає,
Буг, Дністер хвилюють,
Де шляхами, де степами
Козаки мандрують

За народ там і за віру
Ніс козак життя в офіру.
Україно, Україно,
Славний край козачий

В.2        Запорізька Січ… Мабуть, немає жодної людини на нашій багатостраждальній Україні, яка б не знала про славну Січ, про січове козацтво, їхнє лицарство.
В.1      Тяжко жилося українському народові під пануванням чужих володарів. Деякі свободолюбиві люди не могли стерпіти такої неволі. Вони кидали все і втікали в степи — захищати свою Вітчизну.

В.2   І сьогодні ми зібралися, щоб переконатися, що ми є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

В.1      Дорогі діти, шановні дорослі! Зараз ми проведемо змагання для учнів, у яких  учасникам потрібно буде продемонструвати сильний характер і найкращі фізичні якості.

В.2    Ми бачимо,що  на майданчику зібралося  ________  команд,  об’єднані у курені. Отож, отамани, шикуйте курені і привітайте один одного

Представлення команд

Хай не буде суперечок
Серед нас ніколи!
Нехай спорт нас об`єднає
В нашій рідній школі!

В.2 .
Здорові діти – нація здорова,
Багата Україна і чудова.
Тож здоровими ростіть,
В майбутнє добрими ідіть.
В.1  Про план проведення  змагань  , про їх етапи та суддів  повідомить нам Віктор Ігорович.

(Проходять змагання, підводяться підсумки)

Опубліковано у Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.