Матеріали семінару учителів хімії

Основною метою всіх інновацій в освітній галузі є сприяння  переходу від механічного засвоєння учнями знань до формування вмінь і навичок самостійно здобувати знання.

Оновлення Державного стандарту вимагає і від вчителів переходу на новий, сучасний рівень роботи з учнями.

Та як перебудувати себе? Як зробити себе сучасним? Які навички треба мати? Якими технологіями володіти? Ці питання турбують всіх вчителів.

Тож у пошуці новітніх технологій, які попoвнили б мою методичну скарбничку та дозволили б зацікавити учнів предметом, підвищити якість їх знань та вселити впевненість у власних силах я передивлялась в інтернеті безліч блогів, сайтів, майстер-класів, доки не натрапила на цікаву, нову для мене освітню тенологію – технологія Веб-квест.

Скачати матеріали семінару

Веб-квест “Відомі і невідомі жири”

Веб-квест “Цукор – біле золото України”

Веб-квест “Ukraine – our Motherland”

Опубліковано у Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.