НЕЗАБУДКИ ПАМ’ЯТІ

На підвіконні палахтить

Скорботи полум’я священне –

То свічка пам’яті горить

За всіх безвинно убієнних.

Щорічно в четверту суботу листопада ми вшановуємо пам’ять жертв голодомору і політичних репресій. На десятиліття можна засекретити архіви, можна замести сліди злочину, можна раз, і вдруге, і втретє переписувати історію. Але з пам’яттю народу нічого не вдієш. Після заборон, утисків, принижень людської гідності оживає, відроджується історична правда.
22 листопада у школі було проведено загальношкільну лінійку “Свічка плакала в скорботі”. Також відбулася щорічна акція «Незабудка пам’яті» – в школі було встановлено панно темного кольору, яке своїми обрисами нагадує картографічну територію України та символізує трагічні події Голодоморів . Цього дня учні та вчителі брали участь у всеукраїнській акції «Запали свічу».

Опубліковано у Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.